האם המידע האישי שלי מאובטח?
כן. הפרטיות שלך מאוד חשובה לנו. לעולם לא נשתף במידע האישי שלך. אנו עובדים בשיטה המאובטחת ביותר בהתאם לסטנדרטים המקובלים בתעשייה לשמירת מידע רפואי ובהתאם לכללי HIPAA. קראו עוד על מדיניות הפרטיות שלנו.

כשאתם אומרים “אנשים כמוני”, למי בדיוק הכוונה?
אלו הם אנשים בני אותו גיל ומין כמוך, אשר דיווחו על אותם סימפטומים. התוצאות ש- K מציגה מותאמות אישית עבורך. K תראה לך את מה שרופאים אמרו לאנשים כמוך.

מהיכן אתם משיגים את הנתונים שאתם מציגים לי?
המידע של K מגיע ממיליוני חולים שביקרו אצל רופאים אמיתיים ולכן הוא מדויק ואמין. כל המידע בו אנו משתמשים מגיע מהקליניקות של רופאי מכבי. כל הנתונים אנונימיים ומוצגים כסיכום של כל הפרופילים שאספנו.

האם אפשר לשנות תשובה שעניתי?
כן! אם אתם צריכים לשנות תשובה קודמת שעניתם, פשוט הקישו על התשובה, בכל זמן, כדי לערוך אותה. תוכלו גם לשנות את התשובות שנתתם לגבי ההיסטוריה הרפואית ואורח החיים שלכם בחלק של האפליקציה שנקרא Me.

האם כדאי לי ללכת לרופא?
זו החלטה שלכם אם להיבדק על ידי רופא. בכל מקרה של סימפטומים חמורים, אנחנו ממליצים לקבל טיפול רפואי מיידי.

ואם אני לא לקוח של מכבי?
אין בעיה בכלל. מכבי מעוניינת לעזור לכל אזרח בישראל שרוצה לקבל מידע רפואי מותאם אישית ומדויק יותר מהמידע הקיים כיום ברשת.

יש לי אפשרות לשתף את התוצאות שלי?
כן, ניתן לשתף את סיכומי השיחות דרך האפליקציה עם מי שרוצים (במייל, SMS, וואטסאפ וכדומה). אפשר כמובן גם להציג את סיכומי השיחות שלכם לרופא, פנים אל פנים.

האם כל אחד יכול להשתמש ב- K?
K מתאימה לכל אדם בין גיל 18 ל-85, יודעת לנתח כמעט כל מצב רפואי, אבל היא לא יכולה לסייע בנושאים כמו סרטן, הריון, אורתופדיה, בריאות הנפש או טראומות (כגון חתכים, כוויות או פציעות אחרות).

אז קבלת מידע מ K זה כמו התייעצות עם רופא?
ממש לא. K היא לא רופאה והיא לא מחליפה את הרופא שלכם. K מדגימה לכם איך אנשים כמוכם אובחנו וטופלו, כדי לעזור לכם לקבל החלטות מושכלות יותר במצבים רפואיים שונים.

אם אצטרך עזרה, עם מי ליצור קשר?
שלחו לנו מייל לכתובת  [email protected]. מישהו מהצוות שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

אילו מחלות ומצבים רפואיים K מכסה?
K יכולה לעזור כמעט בכל נושא רפואי, אך לא בנושאי אורתופדיה, הריון, בריאות הנפש, סרטן או טראומה כמו כוויות.
נכון לעכשיו, אלו הם המחלות והמצבים הרפואיים שמכוסים על ידי K: